iSTYLE
Karrier

Bolti értékesítő
Sales Guru kerestetik!

Az iSTYLE Hungary Kft. keresi azokat a lelkes Apple rajongókat, akik teljes munkaidőben erősítenék bolti értékesítési csapatunkat, vagy egyetemi tanulmányaik mellett, részmunkaidőben szeretnének professzionális üzleti tapasztalatra szert tenni az értékesítés területén!

Értékesítési tapasztalat szükséges, az Apple termékek iránti szeretet viszont kritérium!

Főbb feladatok:
  • Ügyfelek teljes körű tájékoztatása
  • Segítségnyújtás, tanácsadás
  • Pénzkezelés, számlázás
  • Panaszkezelés
  • Áruhitel és lízing ügyintézés
  • Adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
  • Szerviz jegyzőkönyv felvétele, elkészült javítások átadása

Abban az esetben várjuk jelentkezésedet, ha az alábbiak igazak rád:
  • Ha az angol nyelv élő használata a mindennapjaid része (sorozatok, filmek, élő beszéd)
  • Ha az ismerőseidnek Te segítesz okostelefonnal, számítógéppel kapcsolatos kérdéseikben, legyen az iOS vagy Android , Mac vagy PC.
  • Ha igényes vagy magaddal és a munkáddal szemben is
  • Ha szeretsz segíteni az embereknek
  • Ha be tudnál költözni egy bevásárlóközpontba

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Ha dolgoztál már kereskedelemben
  • MNB (pénzügyi) vizsga megléte
  • További idegen nyelvek ismerete
  • Prémium termékek értékesítésében vagy prémium szolgáltatásokat nyújtó ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidőben heti 40 órás munkaidőkeretes munkaidő (egyik héten háromszor 12 óra másik héten háromszor 12 óra és egyszer 8 óra)
  • Bejelentett, fix munkahely
  • Alapbér + jutalék
  • Motiváló környezet, fiatalos csapat

Munkavégzés helye (egyeztetés szerint): http://uzletek.istyle.hu/locations/

Amennyiben magadra ismertél, várjuk fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi elérhetőségekre:
  • Teljes munkaidős pozíció esetén küldd el jelentkezésed a munka@istyle.hu mail címre, bérigény feltüntetésével!
  • A részmunkaidős pozíció érdekelne? Várjuk jelentkezésed bérigényed feltüntetésével az imre.molnar@eucsoport.hu mail címre!